. HFJ s.r.o.
Webové stránky Firemní software Software na zakázku Vedení účetnictví Mzdy a personalistika Ochrana aktiv
Služby Ceník Partneři Kontakty Kariéra
1 / 3
2 / 3
3 / 3

Jak si vybrat webové stránky?
Pokud nemáte s webovými stránkami žádné zkušenosti a nemáte ponětí jak a podle čeho je vybírat, nezoufejte, se vším Vám rádi krok po kroku pomůžeme. V první řadě je dobré si však sednout a uvědomit si co chcete a co ve skutečnosti potřebujete. Od Vaší první myšlenky se bude specificky odvíjet celý vývoj.
Co chci?
Co potřebuji?
Jaký mám cíl?
Většina našich potenciálních klientů si podvědomě klade otázku: "Co chci?". Odpověď se však příliš neshoduje s tím co skutečně potřebují. Můžete chtít graficky velmi náročný web, nicméně ve skutečnosti Vám může stačit pouze web splňující požadavky Vaší prezentace, případně vašich zákazníků. Je tedy důležité si v první fázi rozmyslet, jaké je Vaše skutečné očekávání.
V této fázi by mělo dojít k rozhodnutí o rozdílech toho, co potřebujete, a toho co chcete. Pokud jste finančně limitování, je dobré Vaši původní představu ostříhat o "zbytečnosti", zatímco pokud finanční limit nemáte, je vhodné mít alespoň představu o požadovaných efektech.
V konečné fázi dochází k ucelení si Vaší představy o webu, který si budete chtít nechat vytvořit. Měla by být jasná Vaše představa o cenovém limitu, velikosti a případné propracovanosti. Pokud ani v této fázi nemáte celistvější ideu, neváhejte se na nás obrátit s dotazem.
Jak pracujeme?
Pokud klient našel alespoň přibližnou představu toho, co by si přál, je možné rovnou přikročit k zformování této představy. Pokud žádnou přesnou představu nemá, nevadí, zpracujeme profesionální návrh, jak by dané stránky mohly vypadat. Aby bylo zřejmé jak přesně celý proces tvorby webových stránek funguje, vše detailně popíšeme níže.
Analýza
Nejprve je důležité důkladně zanalyzovat celou situaci a navrhnout nejlepší řešení. V tomto kroku existují dvě možné cesty. Buď má zákazník představu toho, co požaduje a zcela bezplazně mu ji pomůžeme zformovat do plánu nebo v rámci placené služby profesionálně návrh i analýzu zpracujeme.
Odsouhlasení plánu
Jakmile je vytvořena analýza, dochází k vytvoření plánu, na kterém se musí obě strany shodnout. Tento plán je bodovitě zpracován, aby obě strany věděli, co se má od projektu očekávat. Zároveň jsou sepsány všechny formální dokumenty, jako důkaz seriózní spolupráce.
Průběžný stav
Nyní už probíhá spolupráce standardním způsobem, kde přibližně v 50% práce ukážeme projekt našemu klientovi, aby obě stany věděly, zda se vše vyvíjí podle jejich představ. Dále nastává fáze dokončování druhé poloviny projektu, jehož dokončení má stanoveno mezní termín.
Předání výsledku
Poslední fází je předání hotového projektu a splnění všech smluvně domluvených operací v daném termínu. V tomto kroku je samozřejmě možné, pokud si klient uvědomí, že by chtěl ještě nějakou část dopracovat, zažádat o rozšíření objednávky.
Servis
V případě, že se klient rozhodne ještě nějakou část zpracovat odlišně, je samozřejmě možné provést úpravy.
Jak na to?
Pokud uvažujete o tvorbě nových nebo o změně stávajících webových stránek, jsou 3 možnosti, jak postupovat dále. Buď nám můžete napsat prostřednictvím emailu obchod@hfj.cz, nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 371 653 300, případně nás kontaktujte na objednávacím formuláři níže. Náš obchodní zástupce se Vám obratem ozve a domluví s Vámi vše podstatné. V případě jakýchkoliv dotazů je možné taktéž použít výše zmíněné kontakty.
X
Poptávkový formulář
Jméno:
Příjmení:
Název společnosti:
Adresa společnosti:
Typ stránek:
Poznámka:
HFJ s.r.o. +420 371 653 300 sekretariat@hfj.cz
O nás Kontakty Informace o registraci do OR
X
Obchodní firma: HFJ s.r.o.

Sídlo: Příčná 647/3, 353 01 Mariánské Lázně

Identifikační číslo: 252 30 948

Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Datum zápisu: 19. března 1999

Spisová značka: C 10953 vedená u Krajského soudu v Plzni