. HFJ s.r.o.
Webové stránky Firemní software Software na zakázku Vedení účetnictví Mzdy a personalistika Ochrana aktiv
Služby Ceník Partneři Kontakty Kariéra
1 / 3
2 / 3
3 / 3

Pro koho je určen?
Služba nabídky zakázkového softwaru obsahuje zejména takový software, který nenabízíme v oblasti webových stránek. Každá specializovaná aplikace může mít rovněž specifické požadavky na vývoj, je tedy podstatná důkladná analýza požadavku. Standardní technologie pro tvorbu takových aplikací jsou velmi obdobné jako pro tvorbu webů či webových/okénkových firemních aplikací. Pro upřesnění níže popíšeme, jakým způsobem v této oblasti pracujeme.
Požadavek
První fází je pro nás zákazník, který přijde s požadavkem dosáhnout nějakého cíle nebo zpracovat již vymyšlené řešení. Takový požadavek se pro nás stává záchytným bodem, podle kterého následovně zpracujeme analýzu a navrhneme řešení.
Analýza
Jakmile dostaneme nadefinován od zákazníka požadavek, začneme s prací na analýze. Během analýzy zjišťujeme příčinu problému a interně na základě technologických možností skládáme možné variace výstupních řešení.
Potvrzení
Po výběru nejvhodnějšího řešení probíhá opětovné potvrzení a následné sepsání formálních dokumentů, na kterých si v rámci seriózního jednání s našimi klienty potrpíme.
Zpracování
Standardně po dohodnutí zadání a sepsání formalit začíná práce na problému. Objednané práce vyvíjíme s maximálním úsilím a precizností na detaily. Aplikace předáváme v dohodnutých termínech, funkčnostech a designu.
Serivs
V případě, že se klient rozhodne ještě nějakou část zpracovat odlišně, je samozřejmě možné provést úpravy.
Přínos
Jistě Vás zajímá, jaký je reálný přínos profesionálně vytvořené zakázkové aplikace. Ve většině případů je jím doplnění nebo zefektivnění firemních procesů, případně posílení nebo doplnění vybrané oblasti, odstranění eventuálních nedostatků. Vždy získáte profesionálně vytvořený zakázkový software, který je možné dál rozvíjet dle Vašich potřeb a požadavků.
Jak na to?
Pokud uvažujete o tvorbě nových nebo o změně stávajících webových stránek, jsou 3 možnosti, jak postupovat dále. Buď nám můžete napsat prostřednictvím emailu obchod@hfj.cz, nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 371 653 300, případně nás kontaktujte na objednávacím formuláři níže. Náš obchodní zástupce se Vám obratem ozve a domluví s Vámi vše podstatné. V případě jakýchkoliv dotazů je možné taktéž použít výše zmíněné kontakty.
X
Poptávkový formulář
Jméno:
Příjmení:
Název společnosti:
Adresa společnosti:
Typ stránek:
Poznámka:
HFJ s.r.o. +420 371 653 300 sekretariat@hfj.cz
O nás Kontakty Informace o registraci do OR
X
Obchodní firma: HFJ s.r.o.

Sídlo: Příčná 647/3, 353 01 Mariánské Lázně

Identifikační číslo: 252 30 948

Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Datum zápisu: 19. března 1999

Spisová značka: C 10953 vedená u Krajského soudu v Plzni