. HFJ s.r.o.
Společnost Služby sipka Webové stránky Firemní software Software na zakázku Vedení účetnictví Mzdy a personalistika Ochrana aktiv Reference Partneři Ke stažení Kontakty
hledat
servery
HFJ s.r.o. +420 371 653 300 sekretariat@hfj.cz
O nás Kontakty Informace o registraci do OR
X
Obchodní firma: HFJ s.r.o.

Sídlo: Příčná 647/3, 353 01 Mariánské Lázně

Identifikační číslo: 252 30 948

Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Datum zápisu: 19. března 1999

Spisová značka: C 10953 vedená u Krajského soudu v Plzni

O co vlastně jde?
Bojíte se o Váš majetek? Chtěli by jste zvýšit jeho bezpečnost, ale nevíte jak? Přesně takové problémy Vám pomůžeme efektivně vyřešit. Vytvoříme takové řešení, díky jemuž bude Váš majetek v té nejlepší ochraně! Od nastavení bezpečnostní politiky, až ke komplexním bezpečnostním řešením. V této oblasti je možné si vybrat ze 4 základních ochran Vašich aktiv, které lze samozřejmě kombinovat.
podnikovaBezpecnost Správa podnikové bezpečnosti
Periodický bezpečnostní audit, riziková analýza, bezpečnostní směrnice včetně IT bezpečnosti, bezpečnostní školení včetně IT bezpečnosti, bezpečnostní reporting, příprava pro tvorbu resp. implementaci celkové bezpečností politiky firmy.
rizeniBezpecnosti Security management
Zajišťujeme externí managerské a odborné řízení bezpečnosti, jde z bezpečnostního hlediska o velmi efektivní nástroj, předcházející problémům s „provozní slepotou“ a také provázanosti bezpečnostního managementu se stávající firmou, kdy externí odborníci si udržují dostatečný odstup od firemního prostředí.
bezpecnostniReseni Bezpečnostní řešení na klíč
Zákazníkovi přinášíme komplexní službu, zajištění jednotlivých potřebných složek firemní bezpečnosti, fyzickou ostrahu, dodávky bezpečnostních technologií, případně výběr dodavatelů, komplexní dokumentaci a implementaci bezpečnostní politiky firmy, metodické a provozní řízení bezpečnosti, audity a aktualizaci bezpečnostní politiky.
tvorba Tvorba bezpečnostních politik a projektů
Zajistíme pro Vás detailní a precizní bezpečnostní projekty vyplněné hierarchickou bezpečnostní politikou, které splní standardy dnešní doby a vychází z našich dlouholetých zkušeností s firemní bezpečností. S touto naší službou již nemusíte mít strach, že Vaši zaměstnanci nebo třetí osoby nepovoleně přistoupí k Vašim aktivům, ať hmotným či nehmotným.