. HFJ s.r.o.
Společnost Služby sipka Webové stránky Firemní software Software na zakázku Vedení účetnictví Mzdy a personalistika Ochrana aktiv Reference Partneři Ke stažení Kontakty
hledat
servery
HFJ s.r.o. +420 371 653 300 sekretariat@hfj.cz
O nás Kontakty Informace o registraci do OR
X
Obchodní firma: HFJ s.r.o.

Sídlo: Příčná 647/3, 353 01 Mariánské Lázně

Identifikační číslo: 252 30 948

Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Datum zápisu: 19. března 1999

Spisová značka: C 10953 vedená u Krajského soudu v Plzni

Komu je určen?
Tvorba firemního softwaru je vhodná zejména pro prostředí společností s požadavkem zvýšit kvalitu a efektivitu práce. Jedná se většinou o řešení tzv. „ušité na míru“ zaměřené na problematické resp. potřebné oblasti definované společně se zákazníkem. Komplexnější varianta je případně i tvorba resp. nasazení specializovaného nebo ERP informačního systému, který reaguje na definované potřeby zákazníka.
Zaměstnavatel
Zaměstnavateli přináší využití softwarových služeb zvýšenou efektivitu v činnostech jeho firmy. Získává vyšší přehled nad firemními procesy, souběžně se zlepšuje i organizace činností, pro které je konkrétní softwarová aplickace utvořena. Výsledkem je optimalizace činnosti firmy, zvýšení pracovního komfortu a v konečném důsleku úspora nákladů.
Software
Na míru vytvořený software efektivně zajišťuje datovou komunikaci mezi zaměstnavatelem a zaměstnanci, lepší organizaci a přehled nad řešenými oblastmi a také datovotu bezpečnost. Kvalitní software tvoří stabilní firemní páteř s varabilními možnosti modifikací a rozšíření dle potřeb a rozvoje firmy.
Zaměstnanec
Zaměstnanci získávají po nasazení a zvládnutí nutných softwarových úkonů silný nástroj pro maximální efektivitu v odváděné práci. Důsledkem je potom vzrůstající prosperita a spokojenost celé firmy i jejích zákazníků.
Hlavní přínos
Pro dosažení maximálního efektu nasazení softwarových aplikací je potřebné ve spolupráci dodatele a klienta přesně analyzovat potřeby klienta v konkirétních oblastech jako podklad pro vhodně zvolené řešení. Tvorba a implementace takových řešení je potom hlavním přínosem pro klienta, zejména v rovině zvýšené efektivity a spokojeností jeho zaměstnanců i zákazníků.
X
Poptávkový formulář
Jméno:
Příjmení:
Název společnosti:
Adresa společnosti:
Typ stránek:
Poznámka: